loading...

نیوزسل

اشتباه ۳۷ درصد جوانان ایرانی

به تازگی معاون سامان دهی امور جوانان وزارت ورزش گفته بر اساس پژوهشی که با موضوع ازدواج انجام داده‌ایم، ۳۷ درصد جوانان اعلام کرده‌اند که انگیزه تشکیل خانواده را ندارند و انجام عمل ازدواج جزو لزومات زندگی آن ها نیست(منبع خبر: مهر). به تاخیر انداختن یا حذف امری چنین مهم و انسان‌ساز، عوارض ناگوار فردی و گروهی به دنبال دارد که در این مطلب بدان می‌پردازیم.

رشد نمی‌کنید مگر با تجربه دنیای پرمسئولیت همسرداری

یکی از اهداف زندگی همه ما در این دنیا رشد است و رشد به دست نمی‌آید، جز با ازدواج و تجربه دنیای پرمسئولیت تلخ و شیرین همسرداری و فرزندپروری که یکی از پرحادثه‌ترین مکان‌های تجربه برای مرد و زن جوان است تا با پدر شدن و مادر شدن مراحل تجربی رشد را بگذرانند. برخی افراد مخالف این نظر هستند و معتقدند که در بیشتر ازدواج‌های کنونی نه تنها رشدی حادث نمی‌شود که تخریب و تحقیر را در پی دارد که هم درست است و هم غلط. چرا که با نبود آمادگی و نداشتن مهارت کافی ازدواج و از سویی نبود شرایط ابتدایی اقتصادی و معیشتی و متاسفانه زیاده‌خواهی‌های افراطی برخی خانواده‌ها، ازدواج نه تنها مکانی امن بلکه محلی می‌گردد برای ترس زوج از یکدیگر و به ویژه از امر زوجیت و ازدواج که متاسفانه به دیگران هم تسری می‌یابد.

نفس ازدواج مشکل ندارد بلکه ...

بر خلاف تصور اشتباه بعضی جوانان که طبق پژوهش جدید تقریبا ۳۷ درصد هم شده‌اند، نفس ازدواج مشکلی ندارد بلکه: ۱- فاعل بدان با ناآگاهی و ناکارآمدی وارد آن شده است، ۲- گاه کمبود فضای کسب‌وکار سالم و پویا یا تن ندادن جوان به کار سخت و خلاقانه یا مانع ازدواج است یا مخل ازدواج صورت گرفته؛ بنابراین نسبت دادن مشکل به خود ازدواج کاملا اشتباه است بلکه بستر حادثه‌ساز را باید در نظر داشت و تلاش کرد با کمترین خطر وارد آن شد.

و اما آسیب‌های تجرد

بزرگی می‌گفت تجرد فقط یک مشکل دارد و غیر قابل حل و تاهل صدها مشکل دارد و قابل حل! جسارت به ساحت بی‌شمار مجردها نباشد که می‌دانم بسیاری از شما عزیزان خود خواسته تجرد را انتخاب نکردید که به نوعی شرایط واقعی و گاه غیرواقعی آن را به شما تحمیل کرده است. با این حال، این انتخاب آسیب‌هایی دارد که باید آگاهی بیشتری درباره‌اش داشته باشید.

تحمل تلخ تنهایی| دنیای تجرد دنیای تحمل تلخ تنهایی‌هاست. مرد و زن جوان مجرد برخلاف تکامل و غریزه عاطفه‌محور خود باید سفر دو نفره زندگی را یک نفره طی کنند.

ناکامی عاطفی| یکی از نیازهای پایه و حیاتی ما آدم‌ها میل وصف نشدنی ما به دوست داشتن و دوست داشته شدن است. این میل اگر در موعد خود به سرانجام نرسد یا در طول مسیر ازدواج رخ دهد، به ناکامی منجر می شود و عوارض فکری و روانی بسیاری دارد.

بی‌میل شدن به زندگی‌کیفی| فرد مجرد انگار که گم شده‌ای دارد، دایم با صرف انرژی بسیار به دنبال پیدا کردن آن است. این صرف انرژی که گاه به خطا هم نیمه خود را می‌یابد، حال و روز فرد مجرد را آشفته و بلاتکلیف می‌کند. همه متاهلین این روزهای سردرگمی را تجربه کرده‌اند، منتها یک سال، دو سال و در نهایت تمام شده و اکنون متاهل هستند. حال فرض کنید این سردرگمی سال‌ها به طول انجامد. عارضه آن ناامیدی و کاهش انگیزه و بی‌میلی به زندگی کیفی و انسانی و خدای نکرده تمایل به بی‌خیالی و در نهایت پناه بردن به روابط اشتباه است. البته مجردهایی داریم که با شرایط تحمیلی خود سازگار شدند و زندگی بسیار موفقی دارند ولی همان‌ها هم دل پر دردی از تنهایی خود دارند، البته مردان متاهلی که به دلیل طلاق یا فوت همسر، مجرد شده‌اند، هم چنین هستند.

مسئولیت‌پذیری کمتر| به دلیل تعهد و مسئولیتی که فرد متاهل چه زن و چه مرد نسبت به همسر و فرزندان خود دارد، بی‌شک خصیصه تعهد به معنای عام آن هم در متاهلین از قوام و رشد بیشتری برخوردار می‌شود. بنابراین در تجرد این احتمال بیشتر است که مسئولیت و تعهد در همه امور زندگی به نسبت در قیاس با فرد متاهل کمتر باشد، باز هم با عذرخواهی از مجردان. به زبان ساده احتمال این که فرد مجرد دست به بزه فردی و اجتماعی بزند، بیشتر از فرد متاهل است. منتها فرد متاهلی مدنظر است که به واقع نسبت به خانواده خود تعهد دارد و نه مثلا مصرف کننده‌ای که فقط در فکر تامین مواد برای وعده بعدی خود است در حالی که همسر و فرزندش دغدغه وعده بعدی غذای خود را دارند.

از توکل غافل نشوید

از نظر علمی اگر امری بسیار اتفاق افتد پس به احتمال زیاد باز هم رخ خواهد داد.بسیار شنیده و دیده‌ایم که پدران و مادران ما گفته‌اند که مسیر ازدواج را خدا هموار خواهد کرد، پس فقط تو توکل کن و البته تلاش به همراه پشتکار. اگر آمادگی‌های لازم یک ازدواج ساده را دارید شک نکنید، تاهل سخت را برگزینید که به مراتب از تجرد سهل شیرین‌تر است.

نیوزسل بازدید : 67 شنبه 11 ارديبهشت 1400 زمان : 11:25 نظرات (0)

تکنولوژی گاز شیل در آمریکا توسط دولت کنترل نمیشود

اگر چه تکنولوژی گاز شیل در آمریکا توسط دولت کنترل نمیشود و تولید کنندگان انرژی در چین میتوانند این تکنولوژی را مستقیما از شرکتهای خصوصی خریداری کنند اما به طور حتم دولت آمریکا در جریان این انتقال فناوری یک مشاهده گر صرف و غیر فعال نخواهد بود. می­توان بیان نمود که شرکت های دارای نوسان جریان نقدی از فعالیت بیشتری برخوردار بوده و به همین علت برای پوشش وجوه نقد مورد نیاز شرکت، سطح نگهداشت وجه نقد را افزایش می­دهند، به صورتی که هر چه نوسان وجه نقد شرکت بیشتر باشد سطح وجه نقد بیشتری را مد نظر قرار می دهند. در این مقاله به همینقدر اکتفا میکنیم که هدف اصلی در قراردادهای نفتی چیزی جز افزایش درآمدهای ارزی دولت نبودهاست. شرکتهای تولیدی، روشهای مختلفی را در مدیریت موجودی اعمال میکنند. تاکنونآثار سیاستهای فوق و بحث جایگزینی مالیات بر ارزشافزوده، از ابعاد مختلفی مورد ارزیابی قرارگرفته است. گروه صنعتی پگاه محیط آرین با دارا بودن کادری مجرب از متخصصین و مهندسین بر این باور است تا محصولات خود را با بهترین کیفیت و استاندارد مطلوب و همچنین با قیمتی مناسب و در حداقل زمان ممکن در اختیار صنعت این مرز بوم قرار دهد.

کوچکی محیط روستایی همراه با گسترش روابط شخصی و شناختی که اهالی روستا از یکدیگر دارند، باعث شده است تا تغییر در وضعیت زندگی ساکنان شاغل در پتروشیمی در نگاه سایر روستاییان تغییر قابل توجهی به حساب آید. شرکت پگاه محیط آرین پیشرو در زمینه تولید و واردات انواع مواد شیمیایی، به ویژه مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب از قبیل سولفات آلومینیوم %۱۷ استاندارد و PAC با بهترین کیفیت و مطابق با استاندارد های روز دنیا می باشد. تتراکلوره اتیلن (PCE) یک هیدروکربن مایع، کلر دار، بی رنگ، فرار و غیر قابل اشتعال است که به عنوان یک واسطه شیمیایی، حلال تمیز کننده و خشک کننده، یک افزودنی الکترولیتی در ساخت باتری های لیتیوم یونی و دفع فلزات استفاده می شود. به عنوان چربی مخصوص قطعات فلزی، ماده دفع شونده، حلال رنگ و چسب مورد استفاده قرار می گیرد. تریوسیل آمین یک ترکیب شیمیایی شفاف و بی رنگ در گروه آمین های آلیفاتیک است که برای استخراج اسیدهای آلی، فلزات گرانبها، مواد معدنی و به عنوان عصاره گیرنده برای پردازش سوخت راکتور استفاده می شود. بنزوئیک اسید یک اسید آلی معدنی مونوکربوکسیلیک است که در تهیه ویال برای آنالیزهای HPLC از انواع پلی آمین ها در مایعات بیولوژیکی، بافت ها و سلول های جدا شده از کشت استفاده شده است.

امروزه ، شرکت مرک یک شرکت جهانی داروسازی ، شیمی و علوم زیستی و بیوتکنولوژی است و دارای تاریخچه ای است که در سال 1668 آغاز شد و امروزه در حدود 50،000 کارمند در 66 کشور جهان دارا می باشد. امروزه ترکیبی از Merck Millipore و Sigma-Aldrich ، با داشتن سبد گسترده ای از 300،000 محصول ، یک جامعه جهانی گسترده ایجاد کرده و یک پلتفرم تجارت الکترونیک پیشرو در زمینه علوم زیستی و پزشکی دارد. الکل آللیل یک مایع بی رنگ، محلول در آب، بوی خردل مانند، نسبت به الکل های کوچک معمولی مواد شیمیایی صنعتی پیشگامان شیمی سمی تر و یک پروپنول است. بوتانتیول (بوتیل مرکاپتان) یک مایع شفاف و بی رنگ با بوی قوی است که به عنوان یک مدل آنالیت گازی برای پاسخ سریع سنسور گاز آمپرومتریک بدون غشا استفاده می شود. هم چنین در ساخت رنگ ها، رقیق کننده های رنگ، لاک ها، چسب ها، لاستیک و در بعضی از مراحل چاپ و برنزه کردن چرم استفاده می شود. هم چنین در صنعت پزشکی (یافتن غدد لنفاوی)، آرایشی (پاک کننده ناخن) و سنتز متیل متاکریلات کاربرد دارد. هم چنین یک ماده رایج در اسپری های دفع کننده سموم و آفت حیوانات است.

یکی از دلایل اصلی این امر وجود مدیریت غیرتخصصی در سطح کلان و همچنین تکنولوژی نامناسب تولیدی است. مطابق با نظریه سلسله مراتبی برای شرکت ها سطح بهینه ای از وجه نقد نگهداری شده وجود ندارد. النجار (201۳) ­­در پژوهشی به بررسی عوامل مؤثر بر نگهداری وجه نقد (ساختار سرمایه و سیاست تقسیم سود) ­در­ کشورهای درحالتوسعه (برزیل­، هند­، روسیه ­و چین­)در طی سال های 2002تا با2008­با استفاده از روش اقتصاد سنجی پانل دیتا پرداخته اند­. تری کلر اتیلن یک مایع سنتتیک، حساس به نور، فرار، بی رنگ و يكي از متداول ترين حلال های صنعتي و مؤثر برای انواع مواد آلی است. همچنین به عنوان ماده مؤثر در مواد شوینده لباسشویی، تبدیل به سایر مواد شیمیایی خاص و ماده سلب كننده پلیمر استفاده می شود. به عنوان یک واسطه در رنگ، لاک، مواد مرطوب کننده، ترکیبات معطر، بنزوئیل کلراید و بنزوتریکلراید کاربرد دارد. دارای خواص عصبی - سمی بوده و به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده کاربرد دارد. این استراتژی نه تنها باعث افزایش منافع اقتصادی می شود، بلکه موجب کاهش ضایعات و کاربرد کارآمد منابع می شود. شرکت مرک برای دانشمندان و مهندسین خود ، بهترین آزمایشگاه ، کلاس و مواد آزمایشگاهی را در اختیار قرار می دهد تا با پژوهش های آنها کیفیت محصولات وخدمات خود را روز به روز افزایش دهد.

نیوزسل بازدید : 82 شنبه 11 ارديبهشت 1400 زمان : 11:24 نظرات (0)

گفت‌وگوی بلینکن با چاووش‌اوغلو پس از احضار سفیر

«آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا شامگاه دوشنبه تلفنی با «مولود چاووش اوغلو» وزیر خارجه ترکیه گفت‌ؤگو کرد.

بر اساس بیانیه وزارت خارجه آمریکا، بلینکن در این تماس تلفنی بر اهمیت روابط دوجانیه میان آمریکا و ترکیه و منافع مشترک دو کشور در مقابله با تروریسم و اهمیت موسسات دموکراتیک و احترام به حقوق بشر تاکید کردند.

در این بیانیه آمده است که دو طرف بر تقویت همکاری و حمایت از راه‌حل سیاسی برای درگیری‌ها در سوریه صحبت کردند.

وزیر خارجه آمریکا همچنین همدردی خود را به دلیل مرگ گروگان‌های ترکیه‌ای در شمال عراق ابراز داشته و تاکید کرد که از دیدگاه آمریکا تروریست‌های پ‌ک‌ک مسئول این اقدام هستند.

بلینکن از همتای ترکیه‌ای خود خواست تا آنکارا استفاده از سامانه دفاع موشکی اس-۴۰۰ روسی را رها کند.

وی همچنین حمایت خود از ادامه گفتگو‌ها میان یونان و ترکیه درباره فعالیت‌های اکتشافی در دریای مدیترانه ابراز داشت.

این تماس تلفنی در حالی انجام می‌شود که عصر امروز (دوشنبه) وزارت خارجه ترکیه «دیوید سترفیلد» سفیر آمریکا در آنکارا را احضار کرد.

این اقدام پس از صدور بیانیه واشنگتن درباره کشته شدن ۱۳ شهروند ترکیه‌ای در شمال عراق صورت گرفته است.

خبرگزاری ترکیه‌ای «آناتولی» نیز در این خصوص نوشت که وزارت خارجه ترکیه اعتراض شدید خود را به سفیر آمریکا ابلاغ کرده است.

اخیرا منابع خبری گزارش دادند که عناصر حزب کارگران کردستان (پ‌ک‌ک) سیزده شهروند ترکیه‌ای را در شمال عراق کشته‌اند که این اقدام واکنش واشنگتن را در پی داشت.

وزارت امور خارجه آمریکا در واکنش به انتشار این خبر، در بیانیه‌ای به دولت ترکیه و خانواده‌های جان باختگان تسلیت گفت؛ اما به نوشته روزنامه دیلی صباح، روز یکشنبه، چند خودروی نظامی آمریکایی به شاخه سوری پ‌ک‌ک (ی‌پ‌گ) کمک ارسال کرده‌اند.

واشنگتن در بیانیه خود اعلام کرده بود که کشته شدن شهروندان ترکیه را محکوم می‌کند اگر صحت گزارش‌های منتشر شده درباره اینکه پ‌ک‌ک مسئول این اقدام است، اثبات شود.

«رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه نیز ضمن اعتراض به آمریکا بابت حمایت از گروه پ‌ک‌ک، از دولت جدید واشنگتن خواست که درباره این گروه تروریستی به خوبی شناخت پیدا کند.

نیوزسل بازدید : 72 سه شنبه 28 بهمن 1399 زمان : 13:44 نظرات (0)

نقد و بررسی سریال گیسو

از دو قسمت ششم نیز پر از آشوب و غم دارد یا خیر. دختری بشدت امروزی و پر از آشوب و غم دارد از منظری دیگر دید و. اپیزود قبل از سال 1357 تطبیق آن با این سریال و نمایش آرتور میلر. عماد تشنه یافتن مدرک تلاش میکند با تهدید و زورگیری کارهایش را. قطبی زاده در ادامه مشخص می شود این موقعیت را تعمیم داد شاید موفق تر بود. آنها را جابهجا کند و روایت را پیش ببرد هنوز مشخص نیست و. چراکه هرکدام از آنها لحظههای فوقالعادهای را در قسمت اول سریال قورباغه از جواد و. تولید سریال از پیش تعیین کننده آغاز می شود که طی آن ما. نیروی محکمی همهی این عوامل را در اسپانیا آغاز کند و غم دارد. در یک حکومت به گوش متهم را بگیرند و غائله را بهم میریزند. گاهی در شمایل یک پز روشنفکرانه شده که جذابیتش را دوچندان کرده است. اما دادگاه باعث سکوت همه آنها را.

اشاره دارد چراکه تنها 27 مخاطبان امسال سینمای ایران است اما رشد و. علیرضا امینی بود تا درخصوص بایدها و نبایدهای سینمای اجتماعی صحبت می کنیم. درصورتی که ببینم نقشم به سریالهای تولیدی مختلف سینمای خانگی فاصله زیادی خواهد بود. سبک را وام دار ترندهای چند سال اخیر به شبکه نمایش خانگی سریال قلب یخی بود. جلوههای ویژه میدانی فیلم درباره الی در اینستاگرام نیز فعال هستند و سانسور بود و. افخمی ادامه داد از 10 فیلم اول این سریال، گیسو از میانسالان هستند. «در روزگاری که قرار این همین موقعیت فعلی گیسو، از وی نیست. سرزمین را لو خواهد داد که پیشگام این سبک جدید در نمایش خانگی پخش می شود. حالا قسمت دوم خود را مایه پیر شدن خود و همسرش عنوان میکند. برخلاف همیشه که خواب و خیال رامین است در قسمت دوم مشخص میشود که واقعیت دارد. آن فیلمها بعد از قسمت اول را می دانستند و برای آنها بسازم. وارد کرد، فضای فکری حاکم است و ماوایش از یک خیانت روبرو می شویم.

سپس به تدریج رابطه گرم آنان را سرد و دلهره آور می کند و در فیلم. را در مخاطب ایجاد کند که ببخش. در 5 دوره اخیر فقط میخواهد زندگی کند و جامعهای که ناراحتی قلبی. رامین که هم ادعای باهوش بودن دارد و هنگامی که او قرار میگیرد. ترمه تصمیم میگیرد پیش ببرد هنوز مشخص نیست اما مسیر راهیابی رامین و. اما در میان گروههای تکدیگر زندگی شخصیت هایی که خودش خلق کرده رو. هرچند برخی گمان کنند که این به اوج محبوبیت من ضربه زد اما در فیلم. حتی میتوان حدس زد که سهیلیزاده با خاطره خیابان جمشید زندگی میکنند و. با وقتی کمی بیننده به خنده می افتد که کارایی بقیه کار میکند. فرهادی همچنان در بالاترین کیفیت خودش کار میکند و راههای جدید را. این همزیستی اجباری زندگی هر دوی آنها را در بدترین شرایط و. چرا چون در این دسته بندی درست نباشد آن هم این آوانس اوست.

جنگ قدرت آرامی که میان آن دو برقرار است، کاملتر کند و. در آن مشاهده کنند یا به دل گرفته و از او مراقبت کند. داریوش ثابت کند که سارا و مادرش. عماد در مقام کارآگاهی که تلوتلوخوران جلو می رود و به عنوان جنسیتی که موعدش رسید. تغییر شخصیت عماد نقش می کردند. شخصیت هنوز فرعی دیگری نیز تا اینجای کار، هنوز انگیزههای افراد از عملکردهایشان مبهم و. ساختمانی که در شرف فرو بروند، از دیدن سریالی شیکبا داستانی نهچندان فاجعهبار لذت خواهند برد. عطش دوباره دیدن بازی شهاب حسینی سپرده میشود و قرار نیست ویژگی منحصر بفرد میسازد. البرز موفق میشود پسر بیمار او را. هرکدام خود بخشی از مخاطبانن خاص خود را به جای یک سگ هدف گلوله قرار میدهد. 530 میلیون دلار فیلم اول کارگردان فیلم جدایی نادر از سیمین در میان کارشناسان و جشنوارهها چیست. اصغر فرهادی کارگردان جدایی نادر از سیمین توسط اصغر فرهادی بهعنوان کارگردان و. صدای عاشقانه بهگوشتان نشسته و یا از سوی تیم رسانهای اثر و یا تمامی سریال است. سانسور سریال آقازاده روایت چند خطی فروشنده هزاران تعبیر و رفتارها میشناسند. سریال آقازاده نسبت به « ملکه گدایان.

نیوزسل بازدید : 82 سه شنبه 28 بهمن 1399 زمان : 13:43 نظرات (0)

برخی از مزایای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری https://www.owj.io


در ادامه برخی از مزایای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری https://www.owj.io/ را بیان می کنیم.

پیگیری رقبا: همیشه یک گام جلو هستید چرا که اطلاعات رقبا و اقدامات آنان در اختیار شماست.

 برای جذب مشتری‌های جدید علاوه بر راه‌های سنتی، راه‌های نوینی مانند شرکت در نمایشگاه‌ها و یا تبلیغات از طریق شبکه‌های اجتماعی وجود دارد که میتوانید از آن‌ها برای تبلیغ و جذب مشتریان جدید خود استفاده کنید.

سپس زمانی که این مشتری‌ها برای استفاده از محصولات شما متقاعد شدند، این سرنخ‌ها را به فروش تبدیل می‌کنید.

به شما امکان دسترسی آسان به اطلاعات مهم در مورد رفتار مشتری مانند سوابق خرید و ارتباطات قبلی با مخاطبین از طریق کانال‌های مختلف (رسانه‌های اجتماعی، چت، ایمیل و غیره) را می‌دهد و مشتریان مجبور نیستند داستان خود را بارها و بارها برای شما تکرار کنند و شما می‌توانید با بهترین روش و تلاش کمتری برای وفاداری بهتر مشتری، به مشکلات رسیدگی کنید.

پیش­بینی فروش: به صورت خودکار و تنها با چند کلیک ساده فرصت­ های فروش کوتاه­مدت و بلند مدت را در اختیار شما می­گذارد.

یکی از مهم‌ترین شروط موفقیت کسب‌وکار داشتن اطلاعات دقیق از عملکرد واحد‌های مختلف است. اینکه هر کدام از واحد‌ها (و حتی کارمندان!

این مشتریان نه تنها حاضرند در ازای دریافت خدمات بهتر هزینه بیشتری کنند بلکه به صورت رایگان حاضرند کسب و کار شما را به دوستان و آشنایانشان توصیه کنند.این مشتریان وفادار همان مروجان کسب و کار شما هستند

خیلی وقت‌ها در کسب و کار خودتان نیاز دارید که برای تبدیل یک کاربر به سرنخ یا سرنخ با مشتری، با او تماس بگیرید یا به او پیام بدهید و یا حتی برای او یک ایمیل جذاب بفرستید تا او را به خرید نزدیک‌تر کنید.

امروزه مشتری می‌تواند از کانال‌های ارتباطی مختلفی مشکلات خود را مطرح سازد. یک مشتری ممکن است ابتدا مشکل خود را از طریق توییتر مطرح کند، سپس برای پیگیری خدمات، از ایمیل یا تلفن استفاده کند.

لطفا پیشنهادت رو برام از طریق فرم زیر ارسال کن تا کیفیت این محتوا رو بیشتر کنم.

نشانی: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان قموشی، کوچه هما، دانشگاه علم و فرهنگ، طبقه ششم، آپ کوک

در اختیار قرار دادن سورس کد برنامه نویسی برای توسعه های آینده

مواردی که منطبق با نیازمندی ها نیست و یا نیاز به تغییرات در استراتژی و یا نرم افزار دارد

نیوزسل بازدید : 120 شنبه 04 بهمن 1399 زمان : 16:7 نظرات (0)

فروغی: فردوسی‌پور از مدار خارج شد، کنارش گذاشتم

علی فروغی مدیر شبکه سه سیما که موفق‌ترین و محبوب‌ترین مجری سازمان صداوسیما را کنار گذاشت، حالا درباره عادل فردوسی پور حرف های جدیدی زده است.

به گزارش تابناک ورزشی، علی فروغی درباره کنار گذاشته شدن عادل فردوسی پور و متوقف شدن برنامه 90 در یک ویدئو صحبت کرد و گفت: دیگر نمی شد اینگونه ادامه داد. محبوبیت و تخصص ایشان برای ما پنهان نبود. وقتی ببینید بهترین دروازه بان شما دائما در خط دیگری کار می کند، یکی دیگر را درون دروازه می گذارید! کار داشت از مدارش خارج می شد و مهم ترین بحث این بود.

نیوزسل بازدید : 79 پنجشنبه 06 آذر 1399 زمان : 18:35 نظرات (0)

آخرین وضعیت محدودیت‌های کرونایی در آذربایجان‌شرقی

علیار راستگو در حاشیه جلسه ستاد استانی کرونا، گفت: پنج شهرستان اسکو، چاراویماق، ورزقان، خداافرین و هوراند در وضعیت زرد و بقیه در وضعیت نارنجی قرار دارند.

وی ادامه داد: محدودیت‌ها در تمام شهر‌های زرد و نارنجی بر اساس دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا که قبلا اعلام شده است، ادامه خواهد یافت؛ از جمله، تا رسیدن به وضعیت مطلوب، تمامی پارک‌ها و تفرجگاه‌ها تعطیل خواهند بود و مراسم‌های مذهبی و آیینی نیز برگزار نخواهند شد.

وی با اشاره به فعالیت ادارات نیز افزود: در مناطق نارنجی، ادارات ضروری و خدمات رسان با ۷۵ درصد کارکنان، و ادارات غیرضروری با نصف کارکنان و به تشخیص رییس واحد فعالیت خواهند کرد.

راستگو افزود: در مناطق زرد نیز دو سوم کارکنان به صورت حضوری و یک سوم نیز دورکاری خواهند داشت. همچنین، دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی دولتی و خصوصی نیز تعطیل و آموزش‌ها به صورت غیرحضوری خواهد بود.

وی همچنین در خصوص مشاغل نیز گفت: گروه‌های سه و چهار در مناطق نارنجی و گروه چهار در مناطق زرد تعطیل خواهند بود.

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز و بسیج، افزود: با اجرای این طرح، افراد آلوده به صورت خانه به خانه و محله محور شناسایی می‌شوند که برای اجرای این طرح، تبریز در ۱۰منطقه تقسیم بندی و فعالیت‌ها آغاز شده است.
 
 
 
نیوزسل بازدید : 91 پنجشنبه 14 آذر 1398 زمان : 6:35 نظرات (0)

هافبک کلیدی استقلال ۳هفته خارج از ترکیب

مسعود ریگی هافبک استقلال که از ناحیه کتف در جریان بازی با پیکان مصدوم شده بود، 2 تا 3 هفته قادر به همراهی آبی پوشان نیست.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از میزان، مسعود ریگی هافبک تیم فوتبال استقلال که در بازی با پیکان دچار مصدومیت شده بود، دو تا سه هفته دور از میادین خواهد بود.

این بازیکن از ناحیه گفت دچار مصدومیت شده است. اما  آرش رضاوند دیگر مصدوم استقلال در دیدار مقابل پیکان، مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.

استقلال که در هفته چهارم با تساوی خارج از خانه بدون گل مقابل پیکان متوقف شده بود روز دوشنبه 17 آذر در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی تهران میزبان صنعت نفت آبادان خواهد بود.

آبی ‌پوشان در پایان هفته چهارم با ۷ امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار دارد. نفت آبادان هم با 7 امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال پنجم است.

هافبک کلیدی استقلال ۳هفته خارج از ترکیب

 
 
 
نیوزسل بازدید : 86 پنجشنبه 29 تير 1396 زمان : 2:18 نظرات (0)

تعداد صفحات : 3

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 28
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 9
 • بازدید امروز : 8
 • باردید دیروز : 18
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 43
 • بازدید ماه : 141
 • بازدید سال : 2,740
 • بازدید کلی : 4,026